Pojazd kosmiczny do ciągnięcia - spodek ufo BK-9504 - Opis produktu

Pojazd kosmiczny - spodek ufo to klasyczna zabawka do ciągnięcia na sznureczku. Idealny produkt dla dzieci, które właśnie opanowały umiejętność chodzenia.
Odkryj kosmos razem z pojazdami kosmicznymi marki Boikido! Dziecko ciągnąc na sznurku talerz ufo uruchamia kółeczka i obserwuje efekty wizualne powstające podczas ruchu. Będzie oglądać jak postać na pojeździe obraca się podczas jazdy. Podczas zabawy może wyobrazić sobie prawdziwą wyprawę kosmiczną.
Wykonana z drewna zabawka jest trwała i została pomalowana bezpiecznymi dla dziecka farbami. Kółeczka pojazdu są otoczone gumką dzięki czemu nie rysują parkietu. Wymiar sznurka to ok. 65cm.

Filozofia Boikido
W świecie, gdzie większość z dostępnych zabawek jest zbyt skomplikowana lub nie stymulująca twórczego myślenia dziecka firma Boikido, wierzy, że dzieci potrzebują prostych, ale atrakcyjnych w formie zabawek. Pragnie, aby były one przyjaźnie zaprojektowane, w taki sposób, żeby zachęcały dzieci do aktywnego korzystania z wyobraźni i rozwijały je poprzez aktywność, pobudzanie zmysłów, a przede wszystkim, aby dawały wiele możliwości wspaniałej zabawy!
Boikido podjęło się przeniesienia w XXI wiek sprawdzonych, - tradycyjnych gier i zabawek, które radowały dzieci w ubiegłym stuleciu. Nowe zabawki są proste, ciekawe, edukacyjne, kolorowe, przyjazne dla środowiska i wpisują się doskonale w potrzeby dziecka, jak i Rodziców.
Boikido tworzy drewniane zabawki dla dzieci w wieku od 1 do 5 lat, które są oryginalnie zaprojektowane i w większości ręcznie wykonane.
Stworzone zostały przez top projektantów z Francji. Produkty testowane były przez rodziców, dzieci oraz ekspertów w celu zapewnienia jak najlepszej jakości projektu zabawki i jego funkcjonalności dostosowanej do wieku dziecka.
Projekty Boikido są niepowtarzalne i niespotykane w porównaniu do innych zabawek w podobnych kategoriach asortymentowych. Główne kategorie produktów to:
- zabawki ECO,
- zabawki rozwijające wyobraźnię,
- zabawki muzyczne,
- zabawki manipulacyjne i aktywizujące zmysły dziecka.

Jakość i bezpieczeństwo
Bezpieczeństwo to prawo każdego dziecka, a każdy Rodzić chce mu je zapewnić. Firma Boikido włożyła wiele wysiłku i pracy, aby je zapewnić, po to, aby dzieci na całym świecie mogły się bezpiecznie bawić. Wszystkie części produktów (w tym zabawek, opakowań, farb i powłok), są regularnie testowane, aby potwierdzić restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa międzynarodowego i norm środowiskowych, takich jak EN71 dla Europy, ASTM i CPSIA dla USA i ISO dla Australii i Nowej Zelandii. Testy wykonane w najbardziej znanych laboratoriach międzynarodowych, takich jak SGS. Ponadto dokonywane są ścisłe kontrole podczas całego procesu produkcji, aby zapewnić najwyższą jakość i bezpieczeństwo dla konsumentów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.
Wymiary opakowania: ok. 18x13x12cm.
Wymiary produktu: ok. 10x7x7,2cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: BK-9504

Zabawki - Numer handlowy: 75083

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Pojazd kosmiczny do ciągnięcia - spodek ufo BK-9504?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Pojazd kosmiczny do ciągnięcia - spodek ufo BK-9504 możesz kupić za 39.90 zł. Cena Pojazd kosmiczny do ciągnięcia - spodek ufo BK-9504 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Pojazd kosmiczny do ciągnięcia - spodek ufo BK-9504?
Najniższy koszt przesyłki dla Pojazd kosmiczny do ciągnięcia - spodek ufo BK-9504 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Pojazd kosmiczny do ciągnięcia - spodek ufo BK-9504 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Pojazd kosmiczny do ciągnięcia - spodek ufo BK-9504?
Pojazd kosmiczny - spodek ufo to klasyczna zabawka do ciągnięcia na sznureczku. Idealny produkt dla dzieci, które właśnie opanowały umiejętność chodzenia. Dziecko ciągnąc talerz ufo uruchamia kółeczka i obserwuje efekty wizualne powstające podczas ruchu.
Zabawki - Numer handlowy: 75083Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator