Organizer do kąpieli pelikan KA10692 - Opis produktu

Organizer z piłeczkami do kąpieli - pelikan to wygodna torebka na skarby używane podczas przebywania dziecka w wannie. Dzięki przyssawkom łatwo go zamocować na gładkiej powierzchni w łazience. Dzieci uwielbiają piłeczki - podobnie jak pelikan, który dba o porządek, ponieważ przechowuje piłeczki, kiedy nie są używane do zabawy w wodzie. Pelikan ma szeleszczące skrzydła, a w swoim brzuszku przechowuje aż 10 kolorowych piłeczek w 2 wielkościach.
Możliwości zabaw jest wiele: chwytanie piłek prawą i lewą ręką, rzucanie piłeczkami i ich łapanie, łowienie piłek w wodzie, wrzucanie ich do celu, a także sprzątanie i wkładanie kulek do pelikana po skończonej zabawie. Wykorzystaj zabawkę do nauki części ciała, rozróżniania wielkości piłek oraz kolorów.K's Kids to nie są zwykłe zabawki. Daj swojemu dziecku to co najlepsze! Firma K's Kids otrzymała ponad 75 nagród z całego świata za swoje zabawki zaczynając od magazynów dla rodziców, a kończąc na ekspertach w edukacji. Dlaczego? Ponieważ stara się razem z zabawką dostarczyć cenne wskazówki dotyczące korzystania z zakupionej zabawki w taki sposób, aby wykorzystać jej wszystkie walory edukacyjne.
By umożliwić rodzicom zrozumienie, jakie korzyści czerpie ich pociecha z zabawy produktami K's Kids, firma stworzyła Trójkąt Umiejętności. Pokazuje on, czego dziecko potrzebuje dla prawidłowego rozwoju: fizycznego, psychicznego i społecznego. To prosty przewodnik dla rodziców, pokazujący, jakie umiejętności zdobywa lub rozwija dziecko w czasie zabawy daną zabawką. Dziewięć ikonek przedstawia poszczególne sfery rozwoju. Trójkąt można odnaleźć na każdym opakowaniu produktów K's Kids.
Co ciekawe, niektóre zabawki są zaprojektowane z myślą o rozwoju niewielu sfer, inne zaś, mają za zadanie kształtować ich większą ilość – wszystko to, zależy od potrzeb i możliwości dziecka znajdującego się na danym etapie rozwoju.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: 31x51cm
Produkt dla dzieci od 12 miesiąca życia.
Nr katalogowy: KA10692

Zabawki - Numer handlowy: 46100


Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Organizer do kąpieli pelikan KA10692?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Organizer do kąpieli pelikan KA10692 możesz kupić za 59.00 zł. Cena Organizer do kąpieli pelikan KA10692 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 59.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Organizer do kąpieli pelikan KA10692?
Najniższy koszt przesyłki dla Organizer do kąpieli pelikan KA10692 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Organizer do kąpieli pelikan KA10692 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Organizer do kąpieli pelikan KA10692?
Organizer z piłeczkami do kąpieli - pelikan to wygodna torebka na skarby używane podczas przebywania dziecka w wannie. Pelikan ma szeleszczące skrzydła, a w swoim brzuszku przechowuje aż 10 kolorowych piłeczek w 2 wielkościach. Łatwo go przymocować.
Zabawki - Numer handlowy: 46100Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator