Silly Sam Ekspres do kawy DD67115 OU - Opis produktu

Silly Sam Ekspres do kawy to mówiąca w języku polskim zabawka, która dostarczy mnóstwo radości i zapewni wspaniałą zabawę. Ekspres do kawy pozwoli dziecku rozwijać wyobraźnię oraz bawić się w odgrywanie ról, np. w organizację podwieczorku z kawą. Ekspres pomoże także dziecku w poznawaniu zwyczajów życia codziennego. Ma wiele funkcji i zabawnych komentarzy, kóre rozweselą dziecko. Wystarczy umieścić kapsułkę do kawy w podajniku, aby nauczyć się kolorów, kształtów oraz cyfr. Naciśnij nosek, aby usłyszeć zabawne zwroty i dźwięki. 

Funkcje zabawki:
- mówi w języku polskim,
- wydaje zabawne dźwięki,
- pomaga w poznawaniu świata i codziennych zwyczajów,
- wspomaga zrozumienie zależności przyczyna-skutek,
- wspiera rozwój motoryczny.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 2 roku życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 30x22,5x145cm
Numer katalogowy: DD67115
Zabawki - Numer handlowy: 88083

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator