Klocki zestaw podstawowy 80el. 1613 - Opis produktu

Klocki zestaw podstawowy składa się z 80 elementów, z których można zbudować wiele wspaniałych budowli. To bezpieczny i wytrzymały zestaw klocków. Naklejki dołączone do zestawu przedstawiają m.in.: oczy, cyferki, guziczki.
Całość została zapakowana w praktyczną plastikową, kolorową torbę posiadającą uchwyt, zapinaną na suwak, dzięki czemu zabawka jest wygodna do przenoszenia, ale również ułatwia przechowywanie klocków i zapobiega ich zgubieniu.

Funkcje produktu:
- duży zestaw, aż 80 elementów,
- naklejki,
- wygodne opakowanie, które może być wykorzystane do przechowywania klocków.

Dzięki tej zabawce dziecko rozwija:
- małą motorykę,
- dużą motorykę,
- koordynację wzrokowo-ruchową,
- percepcję wzrokową.

Klocki Smily Play to zabawa na wiele lat. Rozwijają dziecięcą kreatywność i wyobraźnię przestrzenną. Są to zróżnicowane pod względem wielkości i funkcjonalności zestawy dużych, kolorowych i bezpiecznych klocków. Każdy z nich w komplecie ma naklejki dające możliwość różnorodnej aranżacji. Ilość elementów pozwala na wiele kombinacji, a także na łączenie zestawów podczas zabawy. Dedykowane są dla dzieci już od 18 miesiąca życia.

   Marka Smily Play powstała z myślą o najmłodszych dzieciach po to, aby zabawa inspirowała dziecko i w naturalny sposób wspierała jego rozwój. Dlatego zabawki Smily Play zostały zaprojektowane i wykonane z wyjątkową starannością. Projektowanie zawsze rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym wieku. Chodzi o to, aby dziecko z radością i zapałem sięgało po zabawki, a bawiąc się, otrzymywało jak najwięcej bodźców zachęcających ćwiczeń ciała i umysłu. Ponieważ przez zabawę maluchy mogą bardzo wiele się nauczyć, wystarczy je tylko zainteresować i zachęcić, korzystając z zabawek, które stymulują ich zmysły. Ważne jest, aby zabawka absorbowała uwagę, zachęcała do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności.
   Bogactwo przyjemnych dla oka kolorów, interesujące kształty i funkcje angażujące wyobraźnię oraz konieczność logicznego myślenia – te wszystkie cechy znajdują się w produktach Smily Play. Edukacyjne oraz interaktywne zabawki dla dzieci doskonale sprawdzą się w swojej roli, wspierając prawidłowy rozwój, a także zapewniając długie godziny świetnej rozrywki. Wszystkie zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, dlatego nie tylko wykonano je z odpowiednich materiałów, ale też zaprojektowano tak, aby żadne elementy nie spowodowały zagrożenia dla zdrowia. Wysoką jakość wyrobów poświadczają atesty bezpieczeństwa dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: ok. 27x32x15cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesięcy.
Nr katalogowy: 1613

Zabawki - Numer handlowy: 89013

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Klocki zestaw podstawowy 80el. 1613?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Klocki zestaw podstawowy 80el. 1613 możesz kupić za 57.00 zł. Cena Klocki zestaw podstawowy 80el. 1613 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 57.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Klocki zestaw podstawowy 80el. 1613?
Najniższy koszt przesyłki dla Klocki zestaw podstawowy 80el. 1613 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Klocki zestaw podstawowy 80el. 1613 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Klocki zestaw podstawowy 80el. 1613?
Klocki zestaw podstawowy składa się z 80 elementów, z których można zbudować wiele wspaniałych budowli. To bezpieczny i wytrzymały zestaw klocków. Naklejki dołączone do zestawu przedstawiają m.in.: oczy, cyferki, guziczki.
Zabawki - Numer handlowy: 89013Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator