Zawieszka owieczka LC27551 - Opis produktu

Urocza zawieszka Owieczka wykonana jest z miękkich materiałów o zróżnicowanej strukturze. Milutkie futerko i gładka satyna zapewnią zupełnie nowe doznania dla zmysłu dotyku. Ciekawe wzory geometryczne i materiały zachęcą każdego maluszka do zabawy stymulując wzrok.
Kolorowe nóżki z supełkami mają szeleszczące kopytka, oprócz nich takie szeleszczące elementy, to jeszcze uszy. Dzięki owieczce dziecko może poznać także delikatny dźwięk dzwoneczka, a przyciskając piszczek ukryty pod serduszkiem na grzbiecie pozna związki przyczynowo-skutkowe swoich działań. Dwa kółeczka odbijając się od siebie wydają grzechoczący dźwięk oraz mogą pełnić funkcję gryzaczków łagodząc ból podczas ząbkowania.
Interesujące części zabawki rozwijają ciekawość dziecka poprzez nieustanne poznawanie nowych rzeczy w zabawce. Szeleszczące elementy, różne struktury i kolory zachęcą każdego malucha do zabawy, pobudzając i wspomagając przy tym rozwój zmysłów: wzroku, dotyku i słuchu. Dzięki temu zabawka nie znudzi się szybko maluchowi, a ponadto wpłynie stymulująco na jego rozwój.
Zabawka jest wyposażona w uniwersalny uchwyt dzięki któremu można ją przymocować do wózka, łóżeczka, nosidełka, maty gimnastycznej czy też fotelika samochodowego.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok. 22x22cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: LC27551

Zabawki - Numer handlowy: 87035

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka owieczka LC27551?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka owieczka LC27551 możesz kupić za 44.00 zł. Cena Zawieszka owieczka LC27551 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka owieczka LC27551?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka owieczka LC27551 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka owieczka LC27551 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka owieczka LC27551?
Zawieszka Owieczka firmy Lamaze wykonana jest z miękkich materiałów o zróżnicowanej strukturze. Różnorodne wzory i materiały, szeleszczące elementy dzwoneczek i piszczek zainteresują dziecko na długo i wspomogą rozwój zmysłu wzroku i dotyku.
Zabawki - Numer handlowy: 87035Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator