Light Pierwsze światło w moim domu Rakieta DD2341 OU - Opis produktu

Pierwsze światło w moim domu Rakieta jest sterowana pilotem i rozświetli pokój dziecka miłym i przyjaznym blaskiem. Lampka ścienna w kształcie rakiety nie tylko przyjemnie oświetli pokój, ale także ukoi maluszka łagodnymi dźwiękami. Wybierz jeden z 3 trybów pracy:
- samo światło, 
- same dźwięki (odgłos rakiety i tzw. biały szum),
- światło z dźwiękami jednocześnie. 
Lampka posiada również funkcję regulacji głośności oraz jasności. Pierwsze światło w moim domu to idealna lampka do zasypiania. Rozświetli pokój oraz ukołysze maluszka łagodnymi dźwiękami, dzięki czemu dziecko będzie czuło się bezpiecznie i spokojnie zaśnie. Lampkę łatwo zamontować do ściany. Zabawka posiada automatyczny wyłącznik. Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA/LR6 do rakiety (w załączeniu baterie testowe) oraz 2 baterie AAA/LR03 do pilota (nie załączono).
Wymiary opakowania: ok. 37x25,5x7cm, długość zabawki ok. 38cm. 
Numer katalogowy: DD2341
Zabawki - Numer handlowy: 55001/16

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Light Pierwsze światło w moim domu Rakieta DD2341 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Light Pierwsze światło w moim domu Rakieta DD2341 OU możesz kupić za 34.00 zł. Cena Light Pierwsze światło w moim domu Rakieta DD2341 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 34.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Light Pierwsze światło w moim domu Rakieta DD2341 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Light Pierwsze światło w moim domu Rakieta DD2341 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Light Pierwsze światło w moim domu Rakieta DD2341 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Light Pierwsze światło w moim domu Rakieta DD2341 OU?
Pierwsze światło w moim domu to lampka, która jest sterowana pilotem i rozświetli pokój dziecka miłym i przyjaznym blaskiem. Ma 3 tryby pracy ze światłem i dźwiękiem.
Zabawki - Numer handlowy: 55001/16Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator