Light Kwiatowy ogród w moim domu DD2371 OU - Opis produktu

Kwiatowy Ogród w moim domu to urocze oświetlenie polecane szczególnie do pokoju dziewczynki - kolorowe, świecące kwiatuszki spodobają się każdej małej królewnie! Wystarczy, że przymocujesz zestaw kwiatowy do ściany, a pod nim nakleisz kwiatowe aplikacje i uruchomisz efekty świetlne. Można wybrać aż 6 różnych efektów świetlnych, aby dobrać oświetlenie do nastroju  wdanej chwili. Naklejki są wielkorotnego użytku. Kwiatowy Ogród to oryginalny pomysł na upiększenie pokoju dziecka. Lampka posiada automatyczny wyłącznik.
W zestawie znajdują się:
- zestaw świetlnych kwiatów,
- 1 arkusz naklejek wielokrotnego użytku,
- 1 zestaw montażowy do ściany,
- instrukcję.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci 5 lat.
Produkt wymaga 3 baterii typu AA (nie załączono).
Wymiary opakowania: ok. 36,5x25x7cm.
Numer katalogowy: DD2371
Zabawki - Numer handlowy: 55001/20

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Light Kwiatowy ogród w moim domu DD2371 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Light Kwiatowy ogród w moim domu DD2371 OU możesz kupić za 28.00 zł. Cena Light Kwiatowy ogród w moim domu DD2371 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 28.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Light Kwiatowy ogród w moim domu DD2371 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Light Kwiatowy ogród w moim domu DD2371 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Light Kwiatowy ogród w moim domu DD2371 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Light Kwiatowy ogród w moim domu DD2371 OU?
Kwiatowy Ogród w Moim Domu to urocze oświetlenie polecane szczególnie do pokoju dziewczynki. Stwórz kwiatowy pokaz świetlny w swoim pokoju. Do wyboru masz aż 6 efektów świetlnych, które ozdobią pomieszczenie.
Zabawki - Numer handlowy: 55001/20Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator