Gra z dzwonkiem BYSTRE OKO - Smakołyki - Opis produktu

Gra z dzwonkiem - Smakołyki to super rywalizacja w postaci 2 gier: "Bądź pierwszy!" i "Memory" rozwijających spostrzegawczość, refleks i koordynację ruchową. Wspaniała zabawa dla 2 do 4 graczy w wieku od 5 do 99 lat. 
Bądź pierwszy! to dynamiczna gra testująca szybkość reakcji. Jej celem jest zebranie jak największej ilości kartek z obrazkami smakołyków i jednorożców. Rozłóż karty z różowym rewersem obrazkami na stole, a wszystkie karty z zielonym rewersem ułóż w jeden stosik. Upewnijcie się, że karty nie nachodzą na siebie i są widoczne dla wszystkich graczy, a następnie postaw pośrodku dzwonek. Grę rozpoczyna najmłodszy uczestnik, potem kolejność zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Podczas ruchu gracz odkrywa kartę z zielonym rewersem i kładzie osobno na stole. Każdy z graczy próbuje jako pierwszy znaleźć taki sam rysunek na rozłożonych kartach z różowym rewersem. Gracz, który jako pierwszy odnajdzie obrazek naciska dzwonek. Jeśli rysunki są zgodne, to obie karty zostają u gracza, jeśli nie, odkłada kartę do dalszego losowania. Jeśli gracz naruszył zasadę: nacisnął na dzwonek, ale jeszcze nie znalazł obrazka lub pomylił się, to musi poczekać 1 kolejkę. Zwycięzcą jest ten gracz, który zbierze największą ilość kart w czasie rozgrywki.
W grze Memory dziecko ćwiczy koncentrację i pamięć. Celem gry jest zebranie jak największej ilości par identycznych kart. Przed rozpoczęciem rozgrywki należy wymieszać i rozłożyć wszystkie karty rewersami do góry na stole. Każdy gracz podczas swojej kolejki odwraca po 2 karty: jedną z różowym, a drugą z z zielonym rewersem. Jeżeli rysunki na odkrytych kartach są takie same, gracz zostawia je dla siebie i odwraca kolejną parę. Natomiast, jeśli obrazki nie są identyczne, ruch przechodzi na kolejnego gracza. Zwycięzcą zostaje ten, kto zbierze najwięcej par kart.
W zestawie znajdują się:
- 96 szt. fiszek z obrazkami,
- dzwonek,
- instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 99 lat.
Wymiary opakowania: ok. 18x23x5cm
Nr katalogowy: RK1070-02

Zabawki - Numer handlowy: 90032/1

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator