Balibazoo lalka Wojtek 30cm 81973 - Opis produktu

Lalka – chłopiec to zabawka, która może „rosnąć” razem z dzieckiem. Zróżnicowane faktury materiałów, z których uszyty został Wojtek, stymulować będą zmysł dotyku bobasa, zachęcając go do sensorycznego odkrywania świata. Zabawka sprawdzi się też wspaniale w roli przytulanki. Starsze dziecko może z lalki uczynić towarzysza zabaw, rozwijając przy tym swoją kreatywność i wyobraźnię, tworząc samodzielnie własne scenariusze zabaw. Do rodziny Balibazoo dołączyły także inne lalki, poznaj je wszystkie! Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • duży rozmiar;
  • zróżnicowane materiały;
  • laleczka dostępna jest w kilku wzorach (każda sprzedawana oddzielnie);
  • wiek: 0m+.
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81973
Zabawki - Numer handlowy: 88269/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo lalka Wojtek 30cm 81973?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo lalka Wojtek 30cm 81973 możesz kupić za 28.50 zł. Cena Balibazoo lalka Wojtek 30cm 81973 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 28.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo lalka Wojtek 30cm 81973?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo lalka Wojtek 30cm 81973 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo lalka Wojtek 30cm 81973 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo lalka Wojtek 30cm 81973?
Zróżnicowane faktury materiałów, z których uszyty został Wojtek, stymulować będą zmysł dotyku bobasa, zachęcając go do sensorycznego odkrywania świata. Zabawka sprawdzi się też wspaniale w roli przytulanki.
Zabawki - Numer handlowy: 88269/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator