Żyrafa piłeczkowy pościg DD52365 - Opis produktu

Żyrafa piłeczkowy pościg to niezwykle interesująca zabawka spełniająca funkcję pchacza, zabawki do prowadzenia i do ciągnięcia. Pomocna dla dzieci uczących się chodzić, jak również stwarzająca wiele możliwości wspaniałej zabawy dla dzieci poruszających się już swobodnie. Posiada wygodną rączkę do prowadzenia. Najeżdżając zabawką na piłeczki leżące na podłodze żyrafka pozbiera je. Maluch kierując żyrafką zbiera niesforne piłeczki do chodzika i widzi jak w nim podskakują, ma satysfakcję z osiągnięcia celu i uczy się rozumieć pojęcie przyczyny i skutku. W pokoju mamy mniej do sprzątnięcia i zabawę możemy rozpocząć od nowa. Wystarczy nacisnąć na grzywę żyrafki, a ona wystrzeli po jednej z czterech kolorowych piłeczek. Dodatkowo naciskając na przycisk znajdujący się obok grzywy żyrafki uruchomimy wesołą melodię i migające światełka. Zabawa zachęca do stawiania pierwszych samodzielnych kroków jednocześnie rozwijając zmysł równowagi i usprawniając koordynację.

Funkcje zabawki:
- wspomaga rozwój koordynacji wzorkowo-ruchowej,
- pomaga zrozumieć zależności przyczynowo-skutkowe,
- pomaga w poznawaniu świata,
- wspomaga koncentrację,
- rozwija motorykę.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 18 miesiąca życia.
Produkt wymaga 2 baterii typu AA 1.5V LR6 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 17,5x47x19,5cm
Numer katalogowy: DD52365
Zabawki - Numer handlowy: 88079

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator