Opis produktu

Emocjonująca gra dla całej rodziny! Doktor euGeniusz jak sama nazwa wskazuje jest genialny! Ma aż 500 tematów do niekończącej się zabawy. Szalony doktorek zaprasza wszystkich śmiałków do podjęcia wyzwania i sprawdzenia swojej wiedzy na różne tematy. W grę może grać od 2 do 10 graczy i przypomina dobrze wszystkim znaną zabawę w Państwa – Miasta. Figurka doktora wprowadza do gry wypowiadając kolejne komendy, które należy wykonywać, kontrolując siebie i swoich współgraczy. Tak naprawdę wszystko co trzeba zrobić, to słuchać go uważnie i wykonywać jego polecenia. Po usłyszeniu 1 z 500 kategorii, gracze kolejno podają swoją odpowiedź, różniącą się od tych, których udzielili wcześniej pozostali uczestnicy. Żeby nie było zbyt łatwo, euGeniusz stosuje utrudnienia odwracając nagle kierunek gry lub prosząc graczy, aby swoje odpowiedzi podawali zmienionym głosem. Ci, którzy nie odpowiedzą w wyznaczonym czasie, otrzymują kolorowe zera. Ten, kto zbierze ich najmniej – wygrywa!
Zabawka przeznaczona jest dla graczy powyżej 6 roku życia i wspaniale zintegruje całą rodzinę we wspólnej, emocjonującej rozgrywce.
Doktora euGeniusza reklamuje ambasador marki Dumel, Marcin Łopucki, który wziął udział w sesji zdjęciowej promującej zabawkę. Jego podobizna znalazła się także na opakowaniu produktu.

Jak grać?
- Posłuchaj tematu, podaj odpowiedź i naciśnij głowę euGeniusza. Teraz kolej na odpowiedź następnego gracza.
- Bądź czujny! Odpowiedzi nie mogą się powtarzać, za każdą złą odpowiedź dostajesz jedno "O". Każdy z graczy plinuje swoich przeciwników.
- Uważaj, doktorek jest niecierpliwy, na odpowiedź nie masz dużo czasu. Doktorek skraca czas na odpowiedź, im dłużej gracie.
- Nie musisz znać zasad, Dr euGeniusz powie Ci co robić.
- Gracz z największą ilością "0" przegrywa.

Funkcje produktu:
- rozwija motorykę i refleks,
- dźwięk,
- światło,
- mówi po polsku.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.
 
Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AAA 1.5V R03. W załączeniu baterie testowe.
Wymiary opakowania: ok. 23x25x12cm
Numer katalogowy: DD61270
Zabawki - Numer handlowy: 88094

Opinie klientów

 • Ocena:

  Ocena 5

  Dodano: 17-11-2016

  Dużo radochy :) Prosta w obsłudze.

 • Ocena:

  Ocena 5

  Dodano: 20-09-2016

  Fajna gra. Dużo emocji podczas grania. Naszej rodzinei się bardzo podoba. Polecamy.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator