Mój przyjaciel miś interaktywny DD80050 - Opis produktu

Miś, który zaprzyjaźni się z każdym maluchem! Przyjaciel miś to uroczy pluszak, który zabawi dziecko piosenkami i wierszykami, a gdy przyjdzie pora snu, opowie bajkę na dobranoc. Czy wiesz, że istnieje sposób na przeniesienie się do bezpiecznego świata wyobraźni bez wychodzenia z domu? Posiada 4 interaktywne przyciski. Przytul mocno misia i naciskaj na jego łapki, aby razem z nim odkrywać cudowne, bajkowe krainy, uczyć się alfabetu, cyferek oraz poznawać zwierzątka. Każda z misiowych łapek kryje w sobie inną niespodziankę! Poza bajkami, znajdziemy tu również kołysanki, piosenki w języku polskim, wierszyki i wesołe zwroty. Maluszek może mieć misia zawsze przy sobie. W ciągu dnia pluszowy przyjaciel zapewni mu wesołą rozrywkę, a wieczorem opowie bajkę lub zagra do snu słodką kołysankę. Ta fantastyczna zabawka uczy dziecko rozwijać się intelektualnie. Wielkość zabawki sprawia, że jest idealna do przytulania i noszenia zawsze ze sobą. Maluchy praktycznie się nie rozstają z ukochanym misiem! Miły głos na nagraniach, dobre teksty i piosenki zachęcają dziecko do zabawy.
 
Funkcje produktu:
- zabawka mówi w języku polskim,
- 4 interaktywne przyciski ukryte w łapkach, pierwsze kliknięcie uruchamia dźwięki, kolejne kliknięcie - wyłącza go,
- kołysanki, piosenki po polsku, bajki, wesołe zwroty, nauka literek i cyferek, poznawanie zwierząt,
- pobudza wyobraźnię i zapoznaje z otaczajacym światem,
- jako przytulanka daje maluchowi .poczucie bezpieczeństwa,
- pierwszy miś - najukochańszy i wieloletni przyjaciel Twojego dziecka!
 
Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia.
Produkt wymaga 3 baterii typu AG13 (w załączeniu baterie testowe).
Wymiary opakowania: ok. 19x15x29cm, wysokość zabawki  ok.24cm,
Numer katalogowy: DD80050
Zabawki - Numer handlowy: 50161

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mój przyjaciel miś interaktywny DD80050?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mój przyjaciel miś interaktywny DD80050 możesz kupić za 79.00 zł. Cena Mój przyjaciel miś interaktywny DD80050 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 79.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mój przyjaciel miś interaktywny DD80050?
Najniższy koszt przesyłki dla Mój przyjaciel miś interaktywny DD80050 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mój przyjaciel miś interaktywny DD80050 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mój przyjaciel miś interaktywny DD80050?
Przyjaciel miś to często pierwszy miś i najukochańszy wieloletni przyjaciel Twojego dziecka! Miś, który zaprzyjaźni się z każdym maluchem! Ten uroczy pluszak zabawi dziecko piosenkami i wierszykami, a gdy przyjdzie pora snu, opowie bajkę na dobranoc.
Zabawki - Numer handlowy: 50161Opinie klientów

  • Ocena:5

    Ocena 5

    Dodano:

    Zabawka super. Szybka wysyłka. Gorąco polecam.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator