Maxi puzzle 2w1 zoo - Opis produktu

Maxi puzzle 2w1 zoo to komplet 2 zestawów puzzli zapakowany w tubę z wygodnym uchwytem do noszenia. Ułóż oba obrazki i poznaj wszystkie przedstawione zwierzęta z zoo: słoń, zebra, lew, małpka i flamingi. W komplecie znajdują się 2 zestawy z obrazkami: prostokątny z 48 elementów i figurowy z 12 elementów. Wielkość po ułożeniu prostokątnego obrazka to ok. 48x33cm, a figurowego to ok. 22x20cm. Tekturowe puzzle są trwałe, mają grubość aż 2 milimetrów. Ich wielkość została dopasowana do małych rączek, aby maluch mógł wygodnie je trzymać i łączyć. Zabawa puzzlami trenuje umiejętności motoryczne, uważność, spostrzegawczosć i logiczne myślenie.
Zestaw zawiera: 60 elementów.

Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 5 lat.
Wymiary opakowania: ok. wysokość 16cm, średnica 15cm.
Nr katalogowy: RK1080-02

Zabawki - Numer handlowy: 90039/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Maxi puzzle 2w1 zoo?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Maxi puzzle 2w1 zoo możesz kupić za 39.00 zł. Cena Maxi puzzle 2w1 zoo jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Maxi puzzle 2w1 zoo?
Najniższy koszt przesyłki dla Maxi puzzle 2w1 zoo wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Maxi puzzle 2w1 zoo jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Maxi puzzle 2w1 zoo?
Maxi puzzle 2w1 zoo to komplet 2 zestawów puzzli zapakowany w tubę z wygodnym uchwytem do noszenia. Ułóż oba obrazki: prostokątny z 48 elementów i figurowy z 12 elementów oraz poznaj przedstawione zwierzęta z zoo: słoń, zebra, lew, małpka i flamingi. Bardzo trwałe, mają grubość aż 2 mm.
Zabawki - Numer handlowy: 90039/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator