OBALL Aktywna rączka 81091 - Opis produktu

Innowacyjna zabawka stworzona z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci, pozwala nie tylko na wspaniałą zabawę, ale przede wszystkim kształtuje i wspomaga rozwój motoryki, koordynacji ruchowej, a dzięki wygodnej rączce ułatwia naukę chodzenia. Prowadząc piłkę za rączkę lub ciągnąc ją za sobą dziecko usłyszy grzechotanie mniejszej, przeźroczystej piłeczki z koralikami znajdującej się w środku.
W zestawie znajduje się kolorowa, praktycznie niezniszczalna piłka oball. Dzięki temu, że można ją wyjmować i zakładać na rączkę może służyć również jako samodzielna zabawka - piłka już od najwcześniejszych dni życia. Zbudowana z gumowej ramki z okrągłymi otworami, jest łatwa do chwytania i zabawy dla najmłodszych dzieci. Można nią bezpiecznie rzucać, kopać, odbijać, zgniatać, a i tak wróci do swojego pierwotnego kształtu.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dostępny w różnych kolorach:
niebieski;
różowy;
czerwony;
Wysokość zabawki: 60cm, średnica piłki ok. 15cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin. Niemniej jednak samą piłeczką może się bawić już najmłodsze dziecko.

Nr katalogowy: 81091

Zabawki - Numer handlowy: OB81091

Opinie klientów

  • Ocena:

    Ocena 5

    Dodano: 30-04-2013

    Taka prosta zabawka, a tyle dała nam radości! Mała wręcz biega po całym pokoju z tą rączką. Supr piłeczka, można nią grać osobno.

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator