OUTLET Wodni przyjaciele na przyssawce DD47829 OU - Opis produktu

Produkt pełnowartościowy, uszkodzone opakowanie.

Ta wesoła zabawka z przyssawką o wodnej tematyce, spowoduje że dziecko zainteresowane zabawą zje cały posiłek. Polecana szczególnie dla niejadków.
Obracając dookoła rekina lub rybkę maluch może wyobrazić sobie pływające w oceanie zwierzątka. Dodatkowo usłyszy różne melodie i zabawne dźwięki.
Natomiast przekręcając żabkę, usłyszy terkoczący dźwięk. Na łuku ponad żabką znajdują się 4 koraliki do przesuwania o rożnej strukturze stymulujące zmysł dotyku. Cała zabawka pomaga rozwijać dziecku zdolności manipulacyjne i motoryczne.
Przyssawka pozwala przymocować zabawkę do gładkich powierzchni np. do stoliczka przy krzesełku do karmienia.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.
Zabawka wymaga 3 baterii 1,5V LR44, załączono baterie testowe.
Wymiary opakowania: 18x11x22,5cm
Numer katalogowy: DD47829
Zabawki - Numer handlowy: 88017

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator