OUTLET Quizomania Extra karty Świat wokół nas DD10924 OU - Opis produktu

Produkt pełnowartościowy, uszkodzone opakowanie.

Ekstra karty
"W 80 pytań dookoła świata" do edukacyjnej konsoli Quizomania. Pytania w dwóch językach: polskim i angielskim. W tym zestawie znajdziesz 24 dwustronne karty z pytaniami dotyczącymi otaczającego nas świata. Umieść karty w swojej przenośnej konsoli edukacyjnej i rozpocznij quiz. Sprawdź swoją wiedzę odpowiadając na 80 pytań. Karty mają różny poziom trudności.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 4 lat.
Wymiary opakowania: 21x16x1cm
Numer katalogowy: DD10924
Zabawki - Numer handlowy: 88011

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator